Haber Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Açıklamalarda Bulundu

CruzeKron

Forum365 Üyesi
3 Şub 2021
0
-26
İsviçre
Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım : ''Konuşmayı düşünmüyordum, mecbur kaldım. Ben bu kulübe 20 senemi verdim. 1 senemi hapiste geçirdim. 20 sene bu kulübe hizmet ettim. Ben Fenerbahçe için hapis yattım. Benim üzerimden gitmek aptallıktır. Aziz Yıldırım'ı bu kavganıza katmak isterseniz, katan taraf zararlı çıkar. Galatasaray benim zekamı ölçecek kapasitede değil. Benim 2017'de söylediğimi iyice düşünsünler. Benim söylediğimi anlayacak yeteneğe sahip değiller, anlayamıyorlar. Galatasaray'ın yapması gereken, Fenerbahçe'nin parayı alması gerekip gerekmediğini düşünmektir. Zekaları yetmiyor buna. Galatasaray, bu karar Beşiktaş lehine verilirken neden tepki göstermedi? Beşiktaş'a verilene niye itiraz etmiyorlar?

Fenerbahçe müracaat etmiş olsa ben 2014'te çalışmayı başlatıp, 2017'de açıklama yapar mıydım? Yalan söylüyorlar. Ben bugün Federasyon ile konuştum. Aradılar beni. Bizim daha önce bir başvurumuz yok. Yalan söylüyorlar! Galatasaray, FETÖ taktiği ile konuşmalarımı montajlamış yayınlamış. Ben utanıyorum artık bunlardan. Ben Fenerbahçe'nin yanındayım, haklı olduğu davalarda da savunucusuyum. Galatasaray bunu aklına soksun. Fetullah Gülen teröristin kimin şampiyon olması için dua ettiği ortadadır. Kamuoyu biliyor. Ben herhangi bir adam değilim, herkes ayağını denk alsın. Ben şerefli bir insanım, kimseye şerefsizlik yapmadım!

Bu ülkeye şikeyi Galatasaray sokmuştur. Ben 'Galatasaray, şikeyi getirendir.' demiştim. Beni mahkemeye verdiler. Sonra benim söylediklerimin suç olmadığı tescilleniyor. Galatasaray'ın bir şeyler yaptığı tescilleniyor. Fenerbahçelilere ricam var. Bölünmesinler, birlik beraberlik içinde olsunlar. Her şey aşılır'' açıklamalarında bulundu.

aziz yıldırım.jpg
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst