Haber Fenerbahçe İrfan Can Kahveci transferini resmen açıkladı!

muhammet99

VIP Üye
31 Ocak 2021
3,042
265
istanbul
Kumbara
10.00 ₺
on dakika: Fenerbahçe İrfan Can Kahveci transferini resmen açıkladı! Galatasaray'a gönderme...
Son dakika haberi: Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci transferini resmen açıkladı! Galatasaray'ın uzun süredir transferi için uğraştığı İrfan Can, Fenerbahçe'ye transfer oldu. Sarı lacivertliler sosyal medyadan bir kahve fotoğrafı paylaşarak ezeli rakibine göndermede bulundu. Mesut Özil, Osayi ve Szalai'den sonra İrfan Can, Fenerbahçe'nin dördüncü transferi oldu. Fenerbahçe, KAP açıklamasını da yaptı.

Son dakika: Fenerbahçe İrfan Can Kahveci transferini resmen açıkladı! Galatasaray'a gönderme...Az önce gelen son dakika haberine göre Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'yi transfer etti! TRT Spor'un aktardığı bilgiye göre Fenerbahçe ile Başakşehir, transfer için anlaştı. Devre arası transfer döneminin başından beri ismi gündem olan İrfan Can Kahveci transferinden Fenerbahçe galip çıktı.
İRFAN CAN FORMAYI GİYDİ! İŞTE İLK AÇIKLAMALARI...
İrfan Can Kahveci, Fenerbahçe formasını giydi. Deneyimli oyuncu, "İnşallah bu efsane çubuklu formanın hakkını vermeye çalışacağım. Çok mutluyum, babamın hayallerini gerçekleştirdim. Bu formanın hakkını vereceğim. Göksel Başkanıma, Ali Koç Başkanıma, Emre abiye çok teşekkür ediyorum. Sahada yüzde yüzünü veren bir İrfan Can Kahveci izlettireceğim. Sahada olmaktan sabırsızlanıyorum." dedi.

315


FENERBAHÇE TRANSFERİN DETAYLARINI AÇIKLADI!
Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci için Başakşehir'e 7 milyon euro ödeneceğini açıkladı. Başarıya bağlı olarak da 1 milyon euro bonus ödeneceği ifade edildi. Öte yandan milli oyuncunun 11 milyon euro'nun üstünde bir bedelle başka bir kulübe transferi durumunda yüzde 20 oranında turuncu-lacivertli ekibe pay verileceğini duyurdu.
Yapılan açıklama şöyle:
"Profesyonel futbolcu İrfan Can Kahveci'nin transferi konusunda Kulübü Medipol Başakşehir FK ile anlaşmaya varılmıştır.
Medipol Başakşehir FK kulübüne toplam transfer bedeli olarak 7.000.000 Avro+KDV ödenecektir. Transfer bedeline ilaveten, futbolcunun kulübümüzde oynadığı süre boyunca gerçekleşecek sportif başarılarımıza bağlı olarak azami 1.000.000 Avro+KDV bonus bedeli Medipol Başakşehir FK Kulübüne ödenecektir.


Futbolcu'nun 3. bir kulübe transfer olması halinde, 11.000.000 Avro'yu aşan tutarın %20 + KDV'si, Medipol Başakşehir FK 'e ödenecektir."
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst